Jesteśmy jednym z wiodących warsztatów samochodowych obsługujących klientów w Korczynie. Wszystkie usługi mechaniczne wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych mechaników.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz samochód osobowy, dostawczy czy autobus, nasi mechanicy dokładają wszelkich starań, aby Twój pojazd działał jak najlepiej.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

 • Sprawiamy, że naprawa i konserwacja samochodów jest dla Ciebie wygodniejsza
 • Jesteśmy przyjazną, pomocną i profesjonalną grupą ludzi
 • Nasi specjaliści wiedzą, jak obsługiwać szeroką gamę usług warsztatowych
 • Naprawiamy od razu – BRAK POPRAWEK
 • Naprawa tego samego dnia w przypadku większości usterek
%
SATYSFAKCJA KONSUMENTA
DZIENNIE NAPRAWIANYCH SAMOCHODÓW
WYMIENIONE OPONY ROCZNIE
DOKRĘCONE ŚRUBY
 • "Dobrze wyposażony warsztat, fachowa obsluga a co najwazniejsze brak krętactwa na czesciach polecam wszystkim znajomym jedźcie przekonajcie sie sami"

  Luck Konopko
 • "Szybko i rzetelnie wykonana naprawa, przystępne ceny i bardzo fachowe podejście do klienta. Polecam w 100 %"

  Ilona Sztylko
 • "Można polegać na tych mechanikach szybko i solidnie bez krętactwa polecam"

  Marcin Rogula

INFORMACJE O FIRMIE

Możemy Ci pomóc we wszystkim, od wymiany oleju po wymianę silnika.Poradzimy sobie z każdym problemem.

Klimatyzacja

Zapraszamy Państwa do serwisu klimatyzacji samochodowej. Nasz serwis zajmuje się kompleksową obsługą i naprawą klimatyzacji samochodowej we wszystkich typach pojazdów. Oferujemy usługi z zakresu okresowych przeglądów, kontroli i uzupełniania ilości czynnika chłodniczego w układzie klimatyzacji.

Wymiana oleju i filtrów

Wymiana oleju to podstawowa czynność podczas eksploatacji pojazdu. Wykonuje się ją najczęściej nie bez powodu, olej zapewnia smarowanie oraz chłodzenie każdego silnika bez wyjątków. Jest elementem, który zużywa się najszybciej szczególnie, jeśli znacznie obciążamy silnik i nie zapewniamy mu optymalnego smarowania.

Diagnostyka komputerowa

Samochodowa diagnostyka komputerowa to czynność polegająca na podłączeniu specjalnego komputera diagnostycznego (zwanego również testerem diagnostycznym) do komputera sterującego samochodem. Usługa ta pozwala dowiedzieć się, w jakiej kondycji aktualnie znajduje się samochód, czy parametry odbiegają od pożądanych, czy i gdzie dokładnie występują usterki oraz jakie są ich przyczyny, by następnie sprawnie je usunąć

© Copyright 2020